KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 4537674

nr 453 7674

Akvareller

2 st. monogramsignerade, munkar, 24x18

Utrop:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 februari 2007
kl 17:32:33